Özdilek 2 bin personel alımı yapacak


Özdilek eleman alımı

Özdilek tekstil yeni yatırımları sonrası 2 bin yeni eleman alımı yapacağını açıkladı.Özdilek iş başvuru formumuzu doldurarak sizde gayrimenkul sektöründe hayvancılığa kadar yatırım yapacak Özdilek iş olanaklarından yararlanabilirsiniz. 2012 özdilek eleman personel alımları iş başvuru formu hemen aşağıdadır.

Ev tekstili ve perakende sektörlerinde faaliyet gösteren Özdilek Grubu, 2 yıl içinde yapacağı yeni yatırımlarla 2 bin yeni kişiye istihdam sağlayacak.

2 yıl içerisinde gayrimenkul yatırım ortaklığı (GYO) olacaklarını belirten Özdilek Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, “Levent’e AVM, Eskişehir ve Bursa’ya konut projelerini hayata geçiriyoruz. Önümüzdeki dönemde perakende ve hayvancılığa odaklanacağız. Yurtdışı faaliyetlerimizi de hızlandıracağız. Yurtdışı hedefimiz, önümüzdeki 5 yıl içerisinde toplam 20 Özdilek ev tekstili mağazasına ulaşmak. Önümüzdeki yıllarda ortalama olarak yıllık 100 milyon dolarlık yatırım yapıyor olacağız” diye konuştu. Levent’teki arazilerinin üzerine 2013 yılında tamamlayacakları bir projeye start verdiklerini dile getiren Özdilek, şöyle devam etti: “Arazi üzerine AVM, iş merkezi ve otel yapacağız. 240 milyon dolarlık yatırım bedeli bulunuyor. Bölgede bir çok AVM bulunuyor. Ben, Levent’in ileride Avrupa’nın ünlü caddeleri gibi olacağını düşünüyorum. Orada bir alışveriş ve iş dünyası sinerjisi var. Biz de bu sinerjiye ortak olacağız. Diğerlerinden farklı bir AVM yapmak istiyoruz. İçerisinde yabancı markalar ağırlıklı olacak. İstanbul’da farklı araziler için de araştırma yapıyoruz.”
Yurtdışı faaliyetleri hakkında bilgi veren Özdilek, şöyle konuştu: “Eylül ayında Avrupa’daki ilk mağazamızı Londra’da Westfield Stratford City Alışveriş Merkezi’nde açtık. Çok da iyi iş yapıyor. Şubat ayının sonunda Berlin’e 2 mağaza açacağız. Yurtiçinde ise mağaza sayısını 30’dan 100’e çıkaracağız.” Özdilek iş başvurusu için tıklayınız

1 yorum:

  1. Osman Çelebi. 1988 doğumluyum.Eskişehirde yaşıyorum 5 pazarlama deneyimim var.05337042314

    YanıtlaSil